Kto to tworzy?

Perfumy – według wielu, to jeden z najstarszych wynalazków w dziejach ludzkości. Mężczyźni byli ich prekursorami, ciągle udoskonalając, tworząc coraz to ciekawsze, szturmujące nasze zmysły nuty zapachowe. Kontynuując męski dorobek, postanowiliśmy pomóc Ci w odmętach różnorakich woni czy marek.

Chcąc świadomie kreować swój wizerunek, musisz odrzucić mdłą wodę kolońską i dezodorant po którego sięgasz machinalnie, a który nie dodaje Ci wyrazu.

Zaznajomimy Cię z perfumami pasującymi do Twojego indywidualnego charakteru, uwzględniając Twoje preferencje.

Tak – tutaj piszemy dla Ciebie, z myślą o Tobie. Wychodzimy z założenia, że dobre perfumy są niczym biały kruk, brylant – tworzą naszą wizytówkę, czarują swoim głębokim zapachem, magnetyzują. Niosą za sobą moc niewerbalnego przekazu – pobudzają, potrafią oczarować, dzięki Nim zapadniesz w czyjejś pamięci. Wizyta w perfumerii, gdzie półki uginają się pod ciężarem urozmaiconych flakonów, a podczas wąchania kolejnych z nich, nie odróżniasz zapachów, bo wszystko pachnie podobnie, i w sumie to wszystko jest całkiem ładne, nie należy do najprzyjemniejszych czynności.

Rynek perfumeryjny oferuje coraz to więcej rozmaitych zapachów dla facetów. Czasem w natłoku tego wszystkiego nie jesteśmy w stanie się zdecydować. To miejsce w sieci przychodzi Ci z pomocą, bo nic tak nie dodaje klasy jak dobrze dobrane męskie perfumy.